להזמנות או פגישה ללא התחייבות 072-331-2019

על איזה אצבע שמים טבעת אירוסין?

הצעת נישואין היא ללא ספק רגע מרגש בחייו של כל זוג, במיוחד מן הצד היוזם והמציע. כאן ישנה התרגשות ומתח מסוים לא רק ברגע ההצעה עצמו אלא גם בהתכוננות אליו: איפה להציע נישואין? איך ליצור הפתעה ואפקט בלתי נשכחים? וגם ישנה התחבטות בשאלות נוספות הקשורות לחלק משמעותי בהצעה: טבעת האירוסין: איזה סוגים ישנם ואיזו טבעת לבחור מתוך מגוון הסוגים והעיצובים? איזו טבעת בת הזוג תאהב במיוחד. עולה גם שאלה שנראית תחילה שולית אך ברגע האמת יש לה משמעות רבה: על איזו אצבע שמים את טבעת האירוסין.

האם בכלל חייבים טבעת אירוסין?

התשובה האם חייבים לתת טבעת אירוסין דומה לשאלה האם חייבים להגיד מזל טוב ליום הולדת של מישהו שאנו אוהבים ושחשוב לנו. מבחינה הלכתית אין חובה לתת טבעת אירוסין. איש גם לא יבדוק בזכוכית מגדלת האם זו טבעת אירוסין יוקרתית או פשוטה יותר. עדיין, טבעת אירוסין הפכה לסמל משמעותי מאוד, שאם כבר תכננתם את הצעת הנישואין והתכוננתם אליה, חבל לפספס ולא להעניק טבעת אירוסין שתתן לבת הזוג שלכם ביטחון ותחושה נעימה.

על איזו אצבע שמים טבעת אירוסין?

טבעת אירוסין שמים על הקמיצה (זו שליד הזרת) של יד שמאל. לאחר החתונה מעבירים את טבעת האירוסין מקום לאן שרוצים ובמקומה מניחים את טבעת הנישואין (שבזמן החתונה עצמה מונחת על האצבע של יד שמאל). לאחר החתונה יש כאלה שאוהבות לענוד את טבעת האירוסין לצד טבעת הנישואין בכדי להראות את הקשר ביניהן, ויש כאלה שאוהבות דווקא להפריד, במיוחד אם זו טבעת בולטת ודומיננטית.

סוגים של טבעות אירוסין

לפני השאלה על איזו אצבע לענוד את הטבעת, ישנה התלבטות משמעותית עוד יותר: איזו טבעת לקנות. בטבעת אירוסין אין חוקים מוגדרים מבחינה הלכתית כמו בטבעת נישואין. טבעות אירוסין מעוצבות מורכבות מגוף הטבעת ומיהלומים. סינון ראשון שתוכלו לעשות הוא בחירה בין טבעת אירוסין העשויה מזהב צהוב לבין כזו העשויה זהב לבן. ניתן למצוא טבעות יהלומים מעוצבות באופן דומה העשויות מזהב צהוב או לבן. אם לבת הזוג שלכם טעם סולידי ועדין, נמליץ על זהב לבן, המזכיר בצבעו כסף יותר מאשר זהב. אם טעמה צבעוני ודומיננטי יותר יתכן שזהב צהוב יתאים יותר.

מבחר עיצובי יהלומים

טבעת אירוסין היא טבעת יהלומים בה הפרופורציות בין גוף הטבעת לגודל היהלום, מספר היהלומים, חיתוכם וצורתם משתנים. ישנן טבעות אירוסין עם יהלום גדול ודומיננטי במרכזן, בצורת ריבוע, עיגול או טיפה. יש כאלה בהן יהלומים קטנטנים יקיפו את הגדול, ישנן טבעות בהן ישנם יהלומים על כל גוף הטבעת וישנן כאלה שלא. על מנת שתוכלו לבחור מתוך היצע רחב, חשוב להגיע למקום המתמחה בטבעות אירוסין וטבעות יהלומים. אנו בחברת KURT בעלי ניסיון של שנים בתחום ומציעים מבחר גדול של טבעות.

טבעת אירוסיןטבעת אירוסין

מאמרים נוספים