להזמנות או פגישה ללא התחייבות 072-331-2019

ביטוח טבעת יהלום

רכשתם טבעות יהלומים בשווי עשרות אלפי שקלים? זה הזמן לדעת הכול על ביטוח תכשיטי יהלומים ולהיות מוכנים ומבוטחים

ביטוח תכשיטי יהלומים ובתוכם טבעת יהלום יקרת ערך, הינו מוצר ביטוחי המאפשר לכם ליהנות מכיסוי ביטוח בכל אותם מקרים בהם תמצאו את עצמכם מתמודדים עם אובדן/גניבה של התכשיט ו/או בכל אותם מקרים בהם ייגרם נזק לאחד מהתכשיטים העומדים לרשותכם.

מוצרי הביטוח לתכשיטים כוללים בתוכם שני מוצרי ביטוח עיקריים:
1.ביטוח תכשיטים במסגרת ביטוח תכולת דירה
2.ביטוח תכשיטים ייעודי הנרכש כפוליסה נפרדת

ביטוח תכשיטים במסגרת ביטוח תכולת דירה – מה חשוב לדעת?

ביטוח תכולת דירה הינו מוצר ביטוחי המיועד לצרכי כיסוי נזקי אש, צנרת וגניבה לכלל התכולה המבוטחת, ובכללותה גם תכשיטים כאלו ואחרים העומדים לרשותכם. הכללת התכשיטים כחלק מפריטי התכולה עליהם אתם מצהירים במעמד רכישת הביטוח, תבטיח לכם כיסוי עד לתקרה של 10% מסכום הביטוח הכולל, וזאת תוך הגבלת ערכו של כל תכשיט בודד ל-2% מסכום הביטוח.

חשוב לציין שהכיסוי הביטוחי העומד לרשותכם במסגרת ביטוחי תכולה תקף אך ורק לנזקי תכולה כתוצאה מסיכונים ביטוחיים בתוך שטח הדירה כגון: אש, נזקי צנרת, גניבה וכדומה.

ביטוח תכשיטים ייעודי – מה חשוב לדעת?

מוצר ביטוח זה, נרכש כפוליסה נפרדת המתייחסת אך ורק לתכשיטים אותם החלטתם לבטח. מוצר ביטוחי זה מאפשר לכם ליהנות מכיסוי מורחב יותר מזה המוצע לכם במסגרת ביטוחי תכולה, כאשר הכיסוי מוצע גם במקרים של כל אובדן ו/או נזק תאונתי מקרי ובלתי צפוי. ברוב המקרים, מוצרי הביטוח לתכשיטים המוצעים לכם על ידי חברות וסוכנויות הביטוח השונות, מקנה לכם כיסוי ביטוח בסכום כולל הגבוה מזה המוצע לכם במקרה של נזק ו/או גניבה לתכשיטים במסגרת ביטוחי התכולה, כאשר סכום הביטוח שווה לערך הכספי של כל התכשיטים המבוטחים. ביטוח תכשיטים ייעודי מיועד לכל אילו מביניכם המחזיקים ברשותכם מספר גדול יחסית של תכשיטים יקרי ערך בכל הנוגע לשוויים הכספי, לרבות, שרשרת יהלומים, עגילי יהלום, זוג טבעות אירוסין יהלום או טבעות יהלום מיוחדות.

ברכישת ביטוח תכשיטים ייעודי, תדרשו בין היתר לאחסן את התכשיטים בכספת ביתית ואף להתקין בביתכם מערכת אזעקה המחוברת למוקד.

כיצד קובעים את גובה הכיסוי בביטוחי תכשיטים?

גובה הכיסוי בביטוחי תכשיטים הוא ברוב המקרים פועל יוצא של השווי הכספי הכולל של התכשיטים המבוטחים, ולכן, כאשר אתם רוכשים תכשיט כזה או אחר בכל חנות תכשיטים רמת גן או בכל עיר אחרת, חשוב לשמור ולצלם העתקים של חשבונית הקנייה ולא לאבד. כמו כן, במקרים בהם רכשתם תכשיט משובץ יהלום, חשוב לשמור ולצלם העתקים של התעודה הגמולוגית המפרטת בתוכה מידע אודות היהלום. בכל הנוגע לתנאי הפוליסה, גובה הכיסוי ודמי הפרמיה להם תדרשו, מומלץ לקיים סקר השוואתי בין מספר חברות ביטוח שונות.

מאמרים נוספים